www.infrasaunaeurope.sk

Data

Akcia do 30%

Na horúcej linke môžete zadávať svoje objednávky aj v sobotu a nedeľu!
00 421 948 885 848; 00 421 948 885 682;

Doterajšie skúsenosti naších zákazníkovFormovanie postavy: viditeľné zlepšenie stavu celulitídy, plochšie brucho, štíhlejší pás a boky. Ideálna voľba pre každú ženu! Účinok je ešte výraznejší pri súčasnom dodržiavaní diéty. Alergia: výrazne zmierňuje príznaky alergie (napr. sennú nádchu vyvolanú peľom, prachom, chemikáliami), uľahčuje dýchanie. Reuma: v niektorých prípadoch zmiernila aj silné reumatické bolesti. Celkový stav: zlepší sa krvný obeh organizmu, svaly sa uvoľnia, jedovaté látky sa vyplavia. Pokožka: pokožka sa stane elastickejšou a pružnejšou.


Dôležité! Doporučujeme, aby ste sa cca. 1,5 hodiny pred používaním infrasauny najedli a vypili 0,5 litra vody. V opačnom prípade môže počas používania nastať závrat, zvracanie alebo omdletie.

Infračervená kabína vyžaruje v rozsahu neviditeľného užitočného svetla infračervené lúče s vlnovou dĺžkou 2-25 mikrometrov. Ich zdrojom je špirálové odporové teleso vyrobené zo špeciálneho materiálu, telo ochraňuje pred jeho priamym teplom teplovzdorná tkanina. Pokožka sa zohrieva šetrne a rovnomerne, póry sa otvoria, lúče rovnomerne prenikajú do pokožky pretkanej krvnými cievami. Preniknú pod pokožku asi do 4cm hĺbky, kde sa premenia na tepelnú energiu a prúdením krvi sa rýchlo rozptýlia v celom tele.

Potenie je v infrasaune pri teplote 40-50 oC príjemné a pohodlné. Z metód, ktoré poznáme v súčasnosti, je toto jediná, ktorou sa prirodzeným spôsobom docieli liečivý účinok horúčky, ktorý zasahuje celý organizmus. Tepelná kabína sa postará o očistu tkanív a z tela vyplaví splodiny. Obtiaže spôsobené usadeninami sa zmiernia, alebo úplne pominú.

 

 

Na horúcej linke môžete zadávať svoje objednávky aj v sobotu a nedeľu!
00 421 948 885 848;  00 421 948 885 682;